Hotel Majestic Praha

Hotelu Majestic Praha 11 Hotelu Majestic Praha 12 Hotelu Majestic Praha 13 Hotelu Majestic Praha 14 Hotelu Majestic Praha 15 Hotelu Majestic Praha 16 Hotelu Majestic Praha 17 Hotelu Majestic Praha 18 Hotelu Majestic Praha 19 Hotelu Majestic Praha 20 Hotelu Majestic Praha 21 Hotelu Majestic Praha 22

.Nový luxusní hotelový komplex Best Western Premier Hotel Majestic Plaza se nachází jen pár kroků od Václavského náměstí, v jedné z nejatraktivnějších lokalit historického a obchodního centra Prahy.


4*de-luxe hotel Majestic Plaza, člen řetězce Best Western Premier má celkem k dispozici 190 pokojů ve dvou unikátních interiérových stylech: budova Štěpánská ve stylu Art deco a budova Školská ve stylu Biedermeier. Uprostřed hotelového komplexu se nachází otevřené atrium se zahrádkou a příjemnou malou kavárnou.


Konferenční místnost Majestic s denním světlem je vybavena nejmodernější technikou.Rozkládá se na 78 m2 a nabízí kapacitu pro 80 účastníků.Vašim jednáním, konferencím a společenským akcím dodají kouzlo klenuté stropy zdobené malbami.


Váš pobyt Vám zpříjemní profesionální, přátelský a vždy ochotný personál hotelu, ochutnat můžete z bohatého výběru pokrmů z celého světa, relaxujte v naší sauně a whirlpoolu a nechte se okouzlit výhledem na Pražský hrad z pokojů umístěných v nejvyšším obytném patře, nazvaném Majestic Panorama Club!


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-majestic@toprague.cz
Adresa: Štěpánská 33 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Majestic Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Majestic Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist